Nowy „Garbus”

Nowy „Garbus”

Pośród samochodów kultowych, które znajdują się w rankingu najbardziej pożądanych przez  zapalonych amatorów motoryzacji, znajduje się z pewnością Garbus czyli Volkswagen Super Beetle z 1974 roku.

Producenci postanowili połączyć sentyment z nowoczesnością i stworzyli inspirowany nim nowy typ samochodu, którego cyfrową wizualizację można już obejrzeć w sieci. Czym będzie się charakteryzował „wnuk” znanego nam Garbusa? Przede wszystkim będzie odzwierciedla jego kochane przez kierowców cechy.

Nowoczesność w połączeniu z historią.

Stylizacja nowego samochodu, jakim jest Volkswagen Beetle cechuje się nisko poprowadzoną linią dachu i długą maską. Znajdujący się z tyłu spojler przypomina skrzydła samolotu. Aluminiowe obręcze przyjęły w wizji producenta kolor czarny.

Do produkcji karoserii użyto nowoczesnych technologii, dzięki czemu nowy model posiada ramę z włókna węglowego. Imponujący jest też 500- konny silnik benzynowy. To wspaniałe połączenie tradycji z nowoczesnością. na pewno spodoba się ono miłośnikom marki, którzy chcą posiadać samochód kultowy i niebanalny, a zarazem nowoczesny.
Można się spodziewać, że współczesna inspiracja będzie też sporo kosztować, więc nowy Garbus nie będzie zbyt powszechny na naszych drogach.
Inwestujący w maszynę z pewnością biorą pod uwagę nie tylko stylowy i klimatyczny design, ale również jakość godną nowoczesnego pojazdu. Takie auto podnosi prestiż społeczny i świadczy nie tylko o statusie osoby kupującej, lecz także o jej wysublimowanym guście. Prawdopodobnie w najbliższym czasie ruszy produkcja nowego pomysłu producentów, a miłośnicy motoryzacji będą niecierpliwie czekali na znalezienie się samochodu w sprzedaży. Nie jest to model dostępny dla ogółu, lecz trzeba przyznać, że cieszy oko.

Tagged with:

About author

  • Mam sentyment do garbusów, chociaż to typowo kobiecy samochód.

  • Wyciagarkinet

    Nie wydaje mi się, żeby VW Beetle był typowo kobiecym autem, chociaż wiadomo – jest to głównie kwestia gustu. Na przykład mi osobiście Garbusy bardzo się podobają i cieszę się na wieść o wejściu do produkcji ich następcy.

    __________________
    http://www.wyciagarki.net/