Perfekcyjnie zabezpieczony jednoślad

Perfekcyjnie zabezpieczony jednoślad

Motocykle to dla wielu osób prawdziwa pasja, sposób na życie. Nic dziwnego, że dwukołowe maszyny stają się bezcennymi, a ich właściciele chcą je jak najlepiej zabezpieczyć przed niepowołanymi osobami.

Sięgnięcie po nowoczesne rozwiązania pozwala na pełen spokój o ukochany jednoślad, a dodatkowo pozwala na perfekcyjne opracowanie swoich tras.

Rozwiązaniem, które pozwala na połączenie wszystkich oczekiwań motocyklistów jest monitoring motocykli, idealny zarówno dla osób prywatnych jak i firm, w których pracownicy poruszają się jednośladami. Monitoring pozwala na uzyskanie bieżących informacji na temat pojazdu,a  więc pokazuje trasę po której się porusza, prędkość, spalanie – słowem dostarcza kompletny obraz mówiąc o każdym szczególe.

Za sprawą bardzo dokładnego modułu satelitarnego trasa jest nie tylko na bieżąco zapisywana, ale przede wszystkim w najmniejszym szczególe. Na podstawie wspomnianego zapisu motocyklista lub właściciel pojazdu może przeanalizować poszczególne trasy i wybrać tę, która jest nie tylko najszybsza, ale też bezpieczna oraz ekonomiczna. Pasjonatów wypraw motocyklowych zainteresuje również możliwość pełnej rejestracji drogi, a tym samym możliwość pochwalenia się światu swoimi wyprawami. Bezpieczeństwo zapewnia blokada zapłonu oraz czujnik informujący o próbie uruchomienia pojazdu przez złodziei. To również kontrola nad samym sposobem obchodzenia się z motocyklem, co ma szczególne znaczenie, jeśli tenże jest powierzany osobom trzecim.

Wielofunkcyjność jednego rozwiązania skłania do jego zastosowania nie tylko samych motocyklistów, ale także właścicieli przedsiębiorstw oraz rodziny, których członkowie przepadają bez wieści w swoich jednośladowych podróżach.

Więcej informacji dostępnych na stronie: http://www.gpsguardian.pl/ – firma zajmująca się systemami monitoringu gps.

About author

Related Articles

  • Wielu moich znajomych, którzy mają motocykle zamontowało sobie lokalizatory GPS ikol http://ikol.pl/lokalizator-gps i z tego co wiem, są bardzo zadowoleni i śpią spokojnie :) Takie małe urządzenie ukryte w trudnodostępnym miejscu to świetne rozwiązanie na wypadek kradzieży. No i też do prowadzenia statystyk, sprawdzania tras przejazdów, rekordów na trasie :)