Połączenia busami do Niemiec

Połączenia busami do Niemiec

Doskonałą alternatywą dla podróży popularnymi liniami lotniczymi są zagraniczne wyjazdy autokarami oraz komfortowymi busami. Jest to rozwiązanie korzystniejsze cenowo, a często także realizowane w krótkim czasie. Decyduje się na nie wielu Polaków, wyjeżdżających za granicę w celach wypoczynkowych lub związanych ze swoją pracą.

 

Połączenia realizowane są z wielu polskich miast do licznych, europejskich krajów – na przykład sąsiednich Niemiec. Busy kursują parę razy w tygodniu, w dogodnych dla pasażerów terminach.

 

Zorganizuj swoją podróż do Niemiec

Busy do Niemiec są pojazdami niezwykle komfortowymi i klimatyzowanymi. To nowoczesne busy, często z przyciemnianymi szybami i bardzo wygodnymi fotelami.

 

Gwarantują one pasażerom pełną wygodę, a także dają im sporo przestrzeni oraz swobody. Mają oni także dużo miejsca na swój podręczny bagaż. Pozostały bagaż trafia do pojemnego bagażnika.

Pasażerowie podróżujący busami mogą zabrać ze sobą zdecydowanie większą liczbę pakunków, niż w przypadku, gdyby zdecydowali się na lot samolotem. To zdecydowany atut, który posiadają busy kursujące między Polską, a Niemcami.

 

Busy do Niemiec odjeżdżają z różnych części Polski, a bilety proponowane są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Pojazdy docierają do różnych landów w Niemczech – często też do regionów, do których połączenia lotnicze są utrudnione i bardziej skomplikowane. Niektóre firmy oferują transport bezpośrednio pod wybrany przez pasażerów adres. Proponują też przewóz przesyłek w atrakcyjnych cenach.

 

Pojazdy prowadzone są przez doświadczonych w tym fachu kierowców, którzy dbają o wysoki standard podróży i jej bezpieczny przebieg. To osoby, które doskonale znają drogi w Polsce oraz w Niemczech.

Tagged with:

About author

 • Ciekawe jak za rok, dwa będzie wyglądał rynek przewozów autokarowych do Niemiec. Niektórzy już snują czarny scenariusz dla Sidbada gdy słyszy się że wielka platforma FLIX zamierza poszerzyć swoją ofertę na trasy Kraków, Berlin itp

 • kondi34

  Na pewno pomysł warty rozważenia… Niemniej jednak na pewno podróż tranjsportem lotniczym jest zarówno szybsza jak i bardziej komfortowa. Wszystko jak zwykle rozbija się o koszta i zasób portfela :)
  ___________________
  http://www.qbaservice.pl

 • oskaanr414

  Ciekawa trasa. Na pewno widać różnice w nawierzchni przejeżdżając przez granicę :)) Pozdrawiam i czekam na kolejne posty

  __________________
  http://kursy-adr.pl/