Giełda OldtimerbazaR 2014

Giełda OldtimerbazaR 2014

Pokazać wszystko, co związane ze starą motoryzacją – taka misja przyświeca organizatorom wyjątkowego OldtimerbazaR, które już od 10 lat wystawia się w 5 miastach Polski. Podczas giełdy będzie można obejrzeć zabytkowe kolekcje pojazdów.

Każdy, kto uważa się za miłośnika starej motoryzacji, powinien wybrać się na to wydarzenie, bowiem będzie to miejsce spotkań wszystkich pasjonatów, kolekcjonerów i hobbystów, którzy pokażą swoje unikalne kolekcje starych samochodów. Niektóre z nich pochodzą nawet z pierwszych lat XX wieku!

Na bazarze każdy będzie mógł kupić, sprzedać, zamienić i zobaczyć stare i współczesne, zabytkowe i klasyczne samochody. Ale to nie wszystko! Oprócz pojazdów na OldtimerbazaR będą wystawione także kolekcje ich części i akcesoriów, literatura, modele, pojazdy wojskowe, militaria, stroje (T-shirty, buty, kurtki, okulary, kaski, ochraniacze, nalepki, biżuteria motocyklowa), starocie… I wiele więcej.

Kiedy oldtimerbazar?

Coroczna edycja bazaru obejmuje łącznie 16 spotkań w różnych miastach. W tym roku najbliższe spotkanie miłośników motoryzacji odbędzie się już 28 września we Wrocławiu.

Zapraszamy!

About author

Related Articles

  • Będzie może jakaś fotorelacja? Chętnie pooglądałbym te cuda motoryzacji.