Weekend w Kazimierzu z Supercars Extreme

Weekend w Kazimierzu z Supercars Extreme

Wyjątkowa gratka dla miłośników luksusowego wypoczynku i szybkich samochodów. W jednej cenie znajduje się weekendowy pobyt w ekskluzywnym hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu oraz przejazd trzema super autami po specjalnie przygotowanym torze. Dodatkowo, jako pamiątkę można otrzymać film z przejazdu jednym, wybranym samochodem.

Kiedy?

18-19.10.2014 roku. Do hotelu możemy przyjechać najwcześniej o godzinie 14.00, a wyjechać następnego dnia do 11.00, bowiem tyle trwa doba hotelowa w Królu Kazimierz. Na uczestników czeka nocleg w pokoju standard, z klimatyzacją, telewizorem plazmowym, programem telewizji satelitarnej, WI-FI i zestawem do przygotowania kawy i herbaty.

Relaksujący pobyt jest połączony z przygodą za kierownicą. Uczestnicy mają do wyboru 3 samochody: Ferrari, Lamborghini i KTM. Trasa do pokonania wynosi 40 km, a na torze, w trakcie całego wydarzenia, odbędzie się także krótkie szkolenie z zasad jazdy sportowej, zapoznanie się z autami oraz zasadami bezpieczeństwa, a także omówienie specyfiki jazdy. Cały przejazd zawiera łącznie 9 okrążeń po pętli toru, zamkniętym dla ruchu drogowego.

Ponadto, centrum testowe w Ułężu zapewnia także catering, bezpłatny parking i ciekawe atrakcje dla dzieci.

Co więc trzeba zrobić, żeby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu? Można kupić voucher, który jest dostępny na stronie http://motoprezent.pl/produkt-113-weekend_w_kaziemierzu_z_supercars_extreme.html&worldofemotions
Cena biletu wynosi 1929 zł. Przesyłkę otrzymamy w przeciągu 48 godzin.

About author

Related Articles