Mercedes GL po tuningu

Mercedes GL po tuningu

Wszyscy uwielbiamy piękne samochody a Mercedes G! A ogromny podziw może wywołać stuningowany Mercedes GL, za pomocą którego Tuner Larte Design udowodnił, że ma nieograniczoną wyobraźnię. Z potężnego i dość nudnego auta, jakim jest Mercedes GL 350 CDI, ”zrobiono” samochód dostojny i elegancki.

Co się zmieniło? Przede wszystkim Mercedes GL po tuningu został wyposażony w delikatnie zarysowany splitter, światła do jazdy dziennej a także interesującą wstawkę na wlotach powietrza. Do tego zderzak ma znacznie wydłużoną formę.

Gruntownie przebudowany został również tylny zderzak. W tym przypadku postawiono na agresywny dyfuzor oraz duże wloty powietrza. Standardowo zobaczymy cztery końcówki układu wydechowego w kolorze intensywnej czerni.

Dzięki tym zmianom wizualnym Mercedes GL znacznie zyskuje na wyglądzie, choć z pewnością nie wszystkim taka nowa wersja przypadnie do gustu. Wszyscy natomiast  z pewnością docenią możliwość zwiększenia jego osiągów. Istnieje możliwość znacznego zwiększenia mocy silnika, co kosztuje oczywiście odpowiednio więcej.

Stuningowane samochody cieszą się niemałą popularnością, zwłaszcza wśród prawdziwych fanów motoryzacji. Możliwości, jakie daje dobrze wykonany tuning są nieograniczone, na co doskonałym dowodem jest Mercedes GL.

Już na podstawie zdjęć można zauważyć, że Mercedes GL sporo zyskał dzięki temu tuningowi. Ale, jak już wspomniano, nie tylko kwestia wizualna uległa znacznej poprawie! Najważniejsze jest to, co zadziało się pod maską, a tam zadziać może się naprawdę dużo…

Mercedesy to piękne samochody, wszyscy możemy je podziwiać na ulicach. Jednak stuningowana wersja Mercedesa GL robi niesamowite wrażenie na wszystkich, nawet na zupełnych przeciwnikach tej marki.

Tagged with:

About author