Volkswagen Passat B8

Volkswagen Passat B8

Volkswageny zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jak wygląda nowa wersja VolkswagenaB8? Jest to samochód, który mimo tego, iż wyjdzie na rynek w czwartym kwartale 2014 roku staje się już prawdziwym bestsellerem.

W mediach głośno jest na temat nowego Passata, a jego prezentacja wzbudziła ogromne zainteresowanie na Starym Kontynencie. Jak zapewnia producent, generacja B8 to w 100 procentach nowa konstrukcja.

Cechy charakterystyczne Volkswagena B8

Zanim zdecydujemy się na zakup nowego Volkswagena Passata B8 powinniśmy zapoznać się z jego cechami z bliska. Cechy charakterystyczne tego niezwykle interesującego samochodu to na pewno innowacyjna i lekka konstrukcja, dzięki której nowy Passat jest nawet o 85 kg lżejszy od poprzednika. Warto wspomnieć też o fakcie, że w nowej wersji Passata silnik jest oszczędniejszy o jakieś 20 procent. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że Passat ten będzie z napędem hybrydowym plug-in. Moc systemowa: 155 kW / 211 KM. Decydując się na najbogatszą wersję Highline będziemy mieć do dyspozycji wyposażenie w pełni diodowe reflektory. Efekt będzie na pewno piorunujący, zwłaszcza dla miłośników prawdziwego luksusu. Musimy również wiedzieć, że nowy Passat będzie pierwszym Volkswagenem z Active Info Display i wyświetlaczem Head-up. Co do wyglądu nowe autko mierzy 4767 mm długości, a więc jest o 2 mm mniej od poprzedniej generacji. Niemcy zwiększyli jednak rozstaw osi aż o 79 mm do 2791 mm. Przednie koła przesunięto o 29 mm do przodu, a tylną oś o 17 mm w tył. Takie autko posiadać na pewno warto. Należy zapoznać się z tematem nowego Volkswagena Passata B8. Według prognoz eksperckich cena, jaką będziemy musieli zapłacić za ten model wcale nie jest wygórowana.

Źródło: moto.onet.pl.

Tagged with:

About author

Related Articles